Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Stáž žáků oboru kadeřník ze Slovinska tento týden končí

Stáž žáků oboru kadeřník ze Slovinska tento týden končí

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

6.2.2020

Projekt: Stáže 2020 - Slovinsko - Ljubljana

Po čtyřech týdnech končí stáž čtyř žákyň z Ljubljany (Sredna frizerska šola) na naší škole. Dívky pracovaly mimo jiné v salónu Barbra v Havířově, kde je ve středu 5. 2. navštívila TV Polar. Reportáž můžete zhlédnout v Havířovském expresu od středy 12. února 2020.

Stážistky během svého pobytu sbíraly cenné zkušenosti, a to nejen na odloučeném pracovišti školy a v salónu Barbra, ale také na různých kadeřnických akcích. Zúčastnily se například soutěží Brněnské zrcadlo a Kalibr Cup v Lanškrouně. Tradičně již také navštívily vlásenkářskou dílnu Těšínského divadla.

Zahraniční stáž čeká i naše kadeřníky a kosmetičky. Ti se na stáž do Slovinska chystají už 22. března.

Zahraniční stáž pro kosmetičky a kadeřníky - Španělsko 14.9.2020

Konkurz na dlouhodobou stáž do Portugalska 14.9.2020