Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Vítězství našich děvčat v Okresním finále florbalu

Vítězství našich děvčat v Okresním finále florbalu

29.1.2020

V pondělí 27. ledna 2020 proběhlo v prostorách Městské sportovní haly Slávie na ulici Astronautů Okresní finále ve florbalu dívek středních škol okresu Karviná. Tým našich děvčat stejně jako v Městském kole zvítězil ve všech utkáních, a dokonce náš tým od soupeřek neobdržel ani jednu branku. Navíc nejlepší hráčkou celého turnaje byla vyhlášena právě členka našeho družstva Patricie Škorpíková. Vítězství znamená nejenom zisk zlatých medailí ale i milou povinnost pro nás jako nejlepší tým, a to reprezentovat okres Karviná v Krajském finále, které proběhne koncem měsíce února. Našim žákyním moc děkujeme za skvělou reprezentaci školy a držíme palce v Krajském finále.

Vítězný tým naší školy tvořily hráčky:

Kováčová Nikola /H4.A/
Borská Terezie /L3.A/
Škorpíková Patricie /L3.A/
Gawryšová Daniela /L1.A/
Toráčová Rozálie /L2.A/
Kročková Karolína /L1.A/
Šimůnková Radka /L2.A/
Válková Simona /L2.A/
Chládková Žaneta /L1.A/
Lukoszová Nikol /L1.B/
Máchová Kateřina /L1.B/

Za kabinet TV, Mgr. Karel Koyš.

Zahraniční stáž pro kosmetičky a kadeřníky - Španělsko 14.9.2020

Konkurz na dlouhodobou stáž do Portugalska 14.9.2020