Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Ogranizační schůzka projektu Erasmus+ KA2 v Žilině (Slovensko)

Ogranizační schůzka projektu Erasmus+ KA2 v Žilině (Slovensko)

Projekt: Erasmus+ KA229 Chráníme si Evropu

V pondělí 30. září 2019 se v partnerské škole v Žilině na Slovensku uskutečnila další plánovaná organizační schůzka pro koordinátory a členy pracovních týmů projektu ERASMUS+ KA2 2018 - CHRÁNÍME SI EVROPU („WE PROTECT EUROPE“), jako součást řízení projektu. Setkání se zúčastnili zástupci partnerských škol z Česka, Polska a Slovenska.

Obsahem schůzky bylo hodnocení dosavadních projektových činností, výměna získaných zkušeností, příprava Mobility č. 2 na Slovensku a koordinace následných projektových aktivit.

Pracovní týmy projednaly i možnost další projektové spolupráce po skončení současného projektu Erasmus+ KA2.

Kadeřnické školení PRIMaVERa 9.10.2019

Život bez bariér 8.10.2019