Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Slovinky - stáž na finále Miss Reneta

Slovinky - stáž na finále Miss Reneta

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

7.4.2019

Projekt: Stáže 2019 - Slovinsko - Ljubljana

V pátek 5. dubna se "naše" Slovinky, které jsou v Havířově na praxi, zúčastnily finálového večera soutěže krásy Miss Reneta 2019. Jejich úkolem bylo starat se o dokonalou vizáž hostesek.
I přes jazykovou bariéru se dívky velmi dobře adaptovaly, s hosteskami se domlouvaly a líčení i česání jim šlo výborně. Určitě i díky jejich kvalitně odvedené práci proběhl celý večer bez sebemenších komplikací.
Slovinské dívky tak měly opět možnost upevnit si své dovednosti, ba dokonce si mohly procvičit angličtinu a navazovat nová přátelství.
Potvrzuje se, že stáže zahraničních studentů jsou velmi přínosné, a to jak na poli praktických zkušeností, tak i na poli komunikačních a sociálních dovedností.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY BUDOUCÍCH 1. ROČNÍKŮ 28.5.2019

Kadeřnický seminář firmy Wella 7.4.2019