K-Mode 2018

19.12.2018

Den, kdy ze všech spadl stres. Den, kdy se ukázalo, že umíme udělat velké věci. Den, kdy naše škola ukázala světu, co jsme vlastně zač. Den D. Nebo bychom spíše měli říct den K?
Ve čtvrtek 13. 12. proběhla tradiční prezentační akce K-Mode, kde se předvedli žáci naší školy v Kulturním domě Petra Bezruče v Havířově.
Letošní téma se neslo v duchu podmořských hlubin, a tak nás celým programem provázely postavičky známých animovaných rybiček Dory a Nemo.
V programu jsme mohli vidět příběh malé mořské víly, setkali jsme se s loutkovým podmořským světem, s rusalkami, mořskými pannami, dokonce k nám zavítal i Spongebob s kamarády. A nechyběli ani piráti a námořníci.
Účinkující si na závěr s chutí zazpívali společnou píseň na známou melodii skupiny Abba.
Letošní K-Mode se krásně podařilo.
Děkujeme všem žákům i učitelům, kteří se na přípravách podíleli.