Výsledky přijímacího řízení
23.4.2019 ve 12 hodin

Sbírka potravinové pomoci

5.11.2018
V třetím říjnovém týdnu se naše škola připojila ke „Sbírce potravinové pomoci“, kterou organizovala Potravinová banka v Ostravě ve spolupráci s Krajským úřadem Moravskoslezského kraje.
Žáci, pedagogové, ale i ostatní zaměstnanci školy přinášeli trvanlivé potraviny, jako například rýži, cukr, těstoviny, mouku apod.
Celý výtěžek ve výši 39,74 kg a odpovídající hodnotě 1 987,15 Kč putoval k uživatelům sociálních služeb Armády spásy Havířov.
Všem, kteří se do sbírky zapojili, děkujeme.

Mgr. Jana Smejkalová, školní koordinátor EVVO