AKTUALITY - Sbírka potravinové pomoci

5.11.2018
V třetím říjnovém týdnu se naše škola připojila ke „Sbírce potravinové pomoci“, kterou organizovala Potravinová banka v Ostravě ve spolupráci s Krajským úřadem Moravskoslezského kraje.
Žáci, pedagogové, ale i ostatní zaměstnanci školy přinášeli trvanlivé potraviny, jako například rýži, cukr, těstoviny, mouku apod.
Celý výtěžek ve výši 39,74 kg a odpovídající hodnotě 1 987,15 Kč putoval k uživatelům sociálních služeb Armády spásy Havířov.
Všem, kteří se do sbírky zapojili, děkujeme.

Mgr. Jana Smejkalová, školní koordinátor EVVO
ŠKOLA JE ČLENEM ASOCIACÍ
Asociace středních škol oborů kadeřník, kosmetička ČR Asociace učňovských zařízení Česká asociace školních metodiků prevence Asociace výchovných poradců
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Pověřenec pro ochranu osobních údajů
F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ a.s.
Sídlo: Vítkovická 1994/22, 702 18 Ostrava
E-mail: poverenecMSK@fsc-ov.cz