Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Beseda o náhradní péči

Beseda o náhradní péči

25.10.2018

V rámci projektu "Podpora a rozvoj náhradní rodinné péče v Moravskoslezském kraji" proběhla 19. října beseda o náhradní péči pro žáky 3.ročníku Pedagogického lycea.

Obsahem besedy byly informace o legislativním ukotvení náhradní rodinné péče a také řada konkrétních situací a zážitků ze života pěstounů, přijatých i biologických dětí žijících v pěstounské rodině. Besedu v rozsahu 1,5 hodiny vedli zkušení pracovníci v oblasti náhradní rodinné péče. Besedy, která byla vedena interaktivní formou, se zúčastnil pěstoun a mladý člověk, který v pěstounské rodině žil.

Na odkazu https://dejmedetemrodinu.msk.cz/ můžete získat další informace o pěstounské péči a aktivitách, které jsou v této oblasti realizovány.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY BUDOUCÍCH 1. ROČNÍKŮ 28.5.2019

ŘEDITELSKÉ VOLNO 28.3.2019