Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Úspěšné pořadatelství Městského kola ve futsalu dívek v rámci Havířovské ligy středních škol

4.11.2019

Dlouholetou tradici má v našem městě podpora středoškolského sportu v rámci soutěží Havířovské ligy základních a středních škol. V Havířovské lize si žáci škol města Havířova poměřují své dovednosti na poli sportovním.
Naše škola se aktivně do Havířovské ligy zapojuje nejen účastí našich žáků v jednotlivých soutěžích, ale taky pořádáním sportovních klání pro žáky všech havířovských středních škol. Letos již tradičně pořádá naše škola Městské kolo ve futsalu dívek, které proběhlo v prostorách Městské sportovní haly Slávie ve středu 23. října 2019, Městské kolo ve volejbale dívek opět v Městské sportovní hale Slávie 13. listopadu 2019 a konečně Městské kolo ve veslování na trenažéru chlapců i dívek, kdy žáky všech havířovských škol přivítáme v prostorách tělocvičny naší školy 29. ledna 2020.
Jak jsem již uvedl, uspořádala naše škola Městské kolo ve futsalu dívek. Turnaj proběhl v prostorách Městské sportovní haly Slávie. Dívčí tým naší školy ani jednou neprohrál a jen na pomocné pokutové kopy skončil „až“ na 2. místě a získal nejenom stříbrné medaile, ale i další body do celoroční soutěže Havířovské ligy středních škol pro školní rok 2019/2020.

Úspěšný tým naší školy tvořily tyto žákyně:

• Borská Terezie /L3.A/
• Marková Nikol /H3.A/
• Škorpíková Patricie /L3.A/
• Kováčová Nikola /H4.A/
• Toráčová Rozálie /L2.A/
• Gawryšová Daniela /L1.A/
• Chládková Žaneta /L1.A/
• Szurmanová Klára /L1.A/
• Vančurová Michaela /L1.A/
• Čížová Alena /L1.B/
• Lukoszová Nikol /L1.B/
• Rašková Žaneta /L3.A/

Opět bych chtěl touto cestou poděkovat všem našim fotbalistkám za úspěšnou reprezentaci školy na poli sportovním. Za kabinet TV, Karel Koyš.

Krátkodobá mobilita se žáky na Slovensku 31.10.2019

Stříbro našich žákyň v Okresním finále basketbalu dívek 24.10.2019