Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Bílá pastelka

Bílá pastelka

18.10.2019

Rok se s rokem sešel, a tak se již tradičně žáci naší školy zúčastnili celonárodní veřejné sbírky Bílá pastelka, která proběhla 16. října.
V letošním školním roce se do realizace humanitární akce zapojili žáci třetího ročníku pedagogického lycea a vybraní žáci třetího ročníku sociální činnosti. Celkem 19 dvojic nabízelo k zakoupení symbolickou bílou pastelku a malý kalendář. Páry pracovaly v ulicích města Havířova, Ostravy, Karviné, Frýdku a mnoha dalších.
Výtěžek sbírky bude využit ve prospěch nevidomých a slabozrakých osob a na podporu služeb, které jsou osobám se zrakovým postižením poskytovány v rámci celé České republiky.

Dámská jízda Domov důchodců Karviná 18.10.2019

Úspěch našich žákyň v Městském kole stolního tenisu 15.10.2019