Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > PARÁDNY DEŇ V ŽILINĚ

PARÁDNY DEŇ V ŽILINĚ

5.6.2015

Naše třída, 2. ročník pedagogického lycea, pomáhala 29. května organizovat „Parádny deň“ spolu se žáky Sportovního gymnázia v Žilině. Na této akci se sešlo několik stovek dětí a klientů z různých organizací ze Žiliny a okolí, pečujících o osoby se speciálními potřebami. Hlavní myšlenkou této akce byla interakce zdravých osob a osob s postižením. Pro děti byl přichystán bohatý program, včetně nejrůznějších soutěží a sportovních aktivit a občerstvení. Naše třída se této akce zúčastnila již druhým rokem, dětem jsme asistovali během soutěží a sportovních disciplín, což pro nás mělo velký přínos hlavně v oblasti práce s hendikepovanými. Ale také jsme poznali nové kamarády a velice jsme si to užili.

Naše studentka vítězkou Talent Havířov 2015 19.5.2015

Český den proti rakovině 19.5.2015