Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Naše studentka vítězkou Talent Havířov 2015

Naše studentka vítězkou Talent Havířov 2015

19.5.2015

V pátek 16. května se konal finále soutěže Talent Havířov 2015. Z organizačních důvodů se závěrečného galakoncertu nemohly zúčastnit všechny naše studentky, které postoupily ze semifinále, ale přesto jsme zaznamenali úspěch, a to ne ledajaký. Studentka 2. ročníku sociální činnosti Sára Pokorná zastupovala 4. kategorii, která je každoročně nejvíce obsazená a zahrnuje řadu zpěváků profesionální úrovně. Nenechala se však v početné konkurenci zahanbit a získala 1. místo! Sáře blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci.

Český den proti rakovině 19.5.2015

Krajské kolo SOČ 19.5.2015