Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Celostátní přehlídka Středoškolské odborné činnosti

Celostátní přehlídka Středoškolské odborné činnosti

22.6.2011

Protože byli naši studenti velice úspěšní v regionálních kolech soutěže Středoškolská odborná činnost, ti nejlepší se mohli podívat na Celostátní přehlídku Středoškolské odborné činnosti, která se konala ve dnech 10. až 12. června na Vyšší odborné škole, Střední škole a Centru odborné přípravy v Sezimově Ústí. Naši školu reprezentovala studentka 3. ročníku pedagogického lycea Barbora Brodzká, která postoupila z 1. místa v krajském kole se svou prací na téma "Babyboxy." V pátek odpoledne přijelo do Sezimova Ústí více než tři sta vítězů krajských přehlídek SOČ, kteří zde v sobotu 11. června obhajovali své soutěžní práce. Témata prací si volili zcela svobodně na základě svého zájmu. V porotách zasedlo na devadesát odborníků z vysokých a středních škol, odborných a vědeckých institucí. V neděli 12. června 2011 byl pro účastníky zorganizován výlet na zámek Červená Lhota a odpoledne byly v Divadle Oskara Nedbala v Táboře vyhlášeny výsledky soutěže. Soutěžilo se v 18 oborech a v každém z nich byly ceny předány třem autorům nejlepších prací. Naše studentka obsadila 9. místo mezi osmi sty hodnocenými pracemi. Blahopřejeme!

Návštěva Arboreta Nový Dvůr u Opavy 20.6.2011

Studentka L3.A ve Valdštejnském paláci 19.6.2011