Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Studentka L3.A ve Valdštejnském paláci

Studentka L3.A ve Valdštejnském paláci

19.6.2011

Dne 14. 6. 2011 se Dominika Salamonová, studentka 3. ročníku pedagogického lycea, účastnila slavnostního vyhlášení výsledků 17. ročníku studentské literární soutěže o nejlepší esej Cena Maxe Broda v Rytířském sále Valdštejnského paláce. V tomto nádherném prostředí studenti obdrželi knižní dar. Byl pro ně také připraven doprovodný program - hudební vystoupení A. a N. Shonert a seminář na téma Franz Kafka a Dopis otci vedený socioložkou Jiřinou Šiklovou, scenáristkou a dokumentaristkou Viktorií Knotkovou (Divadlo Komedie) a literárním historikem Vladimírem Karfíkem. Uvodní slovo pronesl mj. Jaromír Jermář, prezident Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice Senátu Parlamentu České republiky. Celým odpolednem provázela Markéta Mališová, ředitelka Centra Franze Kafky.

Obhajoby ročníkových prací 15.6.2011

Odborná exkurze pedagogického lycea 13.6.2011