Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Beseda s osobami se zrakovým a sluchovým postižením

Beseda s osobami se zrakovým a sluchovým postižením

19.5.2010

V rámci výuky speciální pedagogiky oborů Pedagogické lyceum a Výchovná a humanitární činnost proběhly v dubnu besedy s panem Ladislavem Holbou z Ostravy, hluchoslepým pracovníkem humanitární organizace LORM, a se slečnou Veronikou Dohnalovou, slepou studentkou gymnázia v Opavě. Studenti se blíže seznámili se životem postižených. Prohlédli si pomůcky, které zjednodušují život lidem s postižením. Veronika přinesla na ukázku školní pomůcky pro výuku geometrie, slepecký zeměpisný atlas a laptop s hlasovým výstupem.

4. kolo přijímacího řízení 28.8.2010

Přednáška na VŠB-TUO 19.5.2010