Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Výsledky krajského kola SOČ

Výsledky krajského kola SOČ

19.5.2010

V Opavě se 6.května sešla stovka talentovaných mladých lidí z Moravskoslezského kraje na krajské přehlídce 32.ročníku Středoškolské odborné činnosti. Naši školu reprezentovalo sedm studentů, kteří postoupili z okresní přehlídky. Eva Klusová v oboru Geografie obsadila 3.místo a Roman Piprek v Ekonomii získal 2.místo. V oboru Kultura a umění se umístila na 2. příčce Klára Koňaříková a na 3. příčce Gabriela Kašparová. Úspěšné práce konzultovaly paní učitelky Koláčková, Drobčinská a Bojasová. Poděkování za reprezentaci patří i studentkám Martině Roszkové (Zdravotnictví), Veronice Fešarové (Pedagogika a psychologie) a Renátě Piontkové (Filozofie).

4. kolo přijímacího řízení 28.8.2010

Přednáška na VŠB-TUO 19.5.2010