Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > „ČESKÝ PRODAVAČ V EVROPSKÉ UNII“

„ČESKÝ PRODAVAČ V EVROPSKÉ UNII“

4.5.2010

Dne 21. dubna 2010 se naše škola zúčastnila celostátní soutěže „ČESKÝ PRODAVAČ V EVROPSKÉ UNII“ v Ústí nad Labem. Do soutěže se přihlásilo 26 škol z celé republiky. V kategorii 3. ročníků oboru Prodavač – smíšené zboží soutěžilo 21 žáků. Žákyně naší školy Veronika Motyková z 3. ročníku se umístila na 15. místě. Soutěž je velmi náročná a vyžaduje všestranný rozhled znalostí žáků. Soutěž se skládá z teoretických znalostí obchodních počtů, cizího jazyka, ekonomiky a obchodního provozu, zbožíznalství a všeobecných znalostí o Evropské unii. Dále pak žáci musí prokázat odborné dovednosti při balení zboží, přesný odhad váhy, aranžování zboží, rozeznávání vzorků zboží, psaní cenovky a práci na kontrolní pokladně. Žákyni blahopřejeme a všem žákům děkujeme za účast.

4. kolo přijímacího řízení 28.8.2010

ODVOLACÍ ŘÍZENÍ 4.5.2010