Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Naši studenti v Darkově

Naši studenti v Darkově

29.4.2010

Naši studenti v Darkově „Bylo to na jedničku s hvězdičkou,“ usmívali se pacienti lázní v Darkově na naše studenty v pondělí 26.dubna 2010. Pochvala patřila jak módní přehlídce, tak i několika tancům, které studentky předvedly. Celé kulturní pásmo bylo doplněno i zpěvem našich studentek Lucie Nguyenové a Sabiny Fogašové a scénkou zaměřenou na humor ve školních lavicích. „Jsme rádi, že jsme se líbili a těšíme se , že za rok uděláme radost i dalším pacientům, “ spokojeně okomentovala úspěch naší školy vedoucí celé akce Mgr.Petra Neuwirthová.

Česká republika - země známá neznámá 26.4.2010

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ 23.4.2010