Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > 5. ročník studentské konference

5. ročník studentské konference

20.4.2010

Letos již popáté pořádala naše škola studentskou konferenci, ve které mohli studenti předvést výsledky svého výzkumu v nejrůznějších odvětvích. Objevila se řada prací na zajímavá témata, jako např. "Alergie", "Život studenta z hlediska ekonomického" a další. Porota nakonec rozhodla, že nejlepší práci vytvořil Roman Piprek z 3. ročníku VHČ-sociálně administrativní činnosti, který se zaměřil na "Svět mobilních telefonů." Druhou příčku obsadily Nikola Gröbnerová a Lucie Kuzmiaková z téže třídy se svou prací na téma "Hospodářská krize a státní dluh." Třetí místo porota udělila Marcelu Borgoňovi z 1. ročníku nástavbového studia.

Pedagogické lyceum hrálo dětem 20.4.2010

X. ročník "Labyrintem ekonomie" 15.4.2010