Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Program primární prevence

Program primární prevence

4.4.2010

Ve čtvrtek 25. 3. 2010 se studenti 1. ročníku oboru Prodavač sešli v rámci programu primární prevence již podruhé v tomto školním roce s lektory z občanského sdružení AVE. Dvouhodinový program s pestrými a zajímavými aktivitami byl tentokrát zaměřen na problematiku komunikace. Na základě her a společných činností si mohli studenti ověřit, co je pro komunikaci důležité. Vedli diskuze nad tím, co hraje roli při prvním kontaktu člověka s člověkem, snažili se porozumět také komunikaci neverbální. Občanské sdružení AVE, které program připravilo, sídlí v Českém Těšíně. Jedná se o nestátní neziskovou organizaci, která vznikla v roce 1996. O další náplni její činnosti můžete získat potřebné informace na webových stránkách: www.osave.cz.

Cestopisná beseda "Dobrosrdečný Pákistán" 4.4.2010

1. ročník gymnázia v Eurocentru 31.3.2010