Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > INTERBEAUTY PRAHA

INTERBEAUTY PRAHA

22.3.2010

Dne 18. 3. 2010 se žákyně naší školy, kosmetička Maria Pashayeva a kadeřnice Denisa Kopilčáková, zúčastnily finále soutěže Kalibr Cup 2010 v Praze, které se uskutečnilo v rámci veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE. Modelky Sára Koláčková a Adéla Farkasová se předvedly ve stylu „Éra hvězd 30. let“. Finále se zúčastnili jen ti nejlepší z nejlepších z celé České republiky, čímž byla zajištěna vysoká úroveň soutěže a naše žákyně skutečně nezklamaly.Denisa Kopilčáková obsadila 3.příčku a Maria Pashayeva získala ocenění nejvyšší a stanula na 1.místě. Soutěžícím i modelkám blahopřejeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy i Havířova.

HARMONIE 2010 18.3.2010

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ 15.3.2010