Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Květy pro Havířov

Květy pro Havířov

14.3.2010

Čtvrteční odpoledne ovládly Kulturní dům Petra Bezruče květy ve všech podobách. Naše studentky pod vedením odborné skupiny KAJN předvedly módní přehlídku s tématem květů. Součástí programu, který byl určen pro studenty havířovských středních škol, bylo pěvecké a taneční vystoupení, přehlídka karnevalových kostýmů, které žáci sami vytvořili z netradičních materiálů, jako je sklo, plast, igelit a papír. Na přehlídce se oficiálně veřejnosti představily finalistky 18. ročníku soutěže Miss Reneta, letos s podtitulem Půjčovna úsměvů. Finále se uskuteční 2. dubna v Kulturním domě Leoše Janáčka. Kromě titulu Miss Reneta, I. vicemiss a II. visemiss bude udělen také titul Miss Publikum, Miss Foto a Miss Internet, pro kterou je možné hlasovat už teď na stránkách www.missreneta.cz.

První ročník pedagogického lycea v mateřské škole 12.3.2010

3. ročník pedagogického lycea hraje divadlo ve škole 12.3.2010