Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Úspěchy v Havířovské lize SŠ 2023-2024

Úspěchy v Havířovské lize SŠ 2023-2024

25.6.2024

Jako každoročně i letos se žáci naší školy aktivně účastnili Havířovské ligy SŠ ve sportovních soutěžích. A opět dosáhli několika pěkných výsledků.
Naše žákyně obsadily 1. místo v městském kole ve volejbale dívek, 2. místo v orientačním běhu, 3. místo v městském kole ve futsalu dívek, florbalu dívek, basketbalu dívek a také v přespolním běhu družstev. V konečném hodnocení celoroční Havířovské ligy středních škol ve sportovních soutěžích naše škola nakonec v kategorii dívek obsadila 3. místo a obhájila loňský bronzový stupínek.

Chtěl bych touto cestou moc poděkovat všem sportovkyním a sportovcům naší školy a jejich učitelům tělesné výchovy, kteří je na soutěže připravují.

Za PK VZ a ZEM Mgr. Karel Koyš

Vodácký kurz na řece Orlici 25.6.2024