Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Poslední zvonění a maturitní volejbal

Poslední zvonění a maturitní volejbal

5.5.2023

Ve čtvrtek 27. dubna jsme se v rámci "Posledního zvonění" již tradičně loučili se žáky posledních ročníků. Opět to bylo loučení s obrovskou dávkou veselí, recese, občas slziček dojetí, smíchu a pohybu. Závěrečné ročníky (L4.A, L4.B, K4.S, H4.A a K3.B) se rozloučily se svoji "Alma mater" a každá třída to pojala po svém. Všichni se skvěle bavili, jak účinkující, tak diváci.
V závěru posledního zvonění se konal tradiční „Volejbalový výprask adeptů cechu maturantského od kouzelníků míče volejbalového z řad kantorských, a to v úborech nočních“…
Současně byli pasování čekatelé ze tříd letošních předposledních ročníků, kteří převzali štafetu od svých starších spolužáků, takže nezbývá, než již dnes se těšit na "Poslední zvonění 2024".

Za kabinet TV, Karel Koyš.

Školení firmy BES 3.5.2023

Mezinárodní setkání Euroučňů na Azorských ostrovech 2.5.2023