Logo STŘEDNÍ ŠKOLA
Střední škola,
Havířov - Prostřední Suchá, příspěvková organizace
Logo Moravskoslezský kraj

Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Další úspěch v okresním kole orientačního běhu

Další úspěch v okresním kole orientačního běhu

24.4.2023

Opět úspěšná reprezentace našich žáků v Okresním kole orientačního běhu!
Okresní kolo Orientačního běhu, které pořádal společně sportovní klub Orientační běh
Havířov a Asterix-středisko volného času Havířov, letos proběhlo ve čtvrtek 20. dubna 2023
v prostorách a okolí ZŠ Karolíny Světlé v Havířově. Naše děvčata obsadila 2. místo,
chlapci skončili na 4. místě a společný tým děvčat a chlapců se umístil v okresním
kole Orientačního běhu na celkovém 2. místě a odvezl si nejenom stříbrné medaile,
ale i postup do krajského finále, které proběhne 11. května 2023 v Ostravě.