Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Obrovský úspěch v okresním kole Wolkrova Prostějova

Obrovský úspěch v okresním kole Wolkrova Prostějova

17.4.2023

V neděli 2. dubna se v Karviné konalo okresní kolo soutěžní přehlídky Wolkrův Prostějov. Z naší školy jsme se tohoto klání účastnili dva, dokonce oba ze stejné třídy – Tobiáš Firla a já, Eliška Heczková ze třídy L1. A.
Zažili jsme si výstup každý se svým textem na jevišti před diváky, inspirovali jsme se ostatními recitátory, viděli různé interpretace textů. Po skončení přehlídky jsme pak od porotců získali zpětnou vazbu a dozvěděli se, v čem jsme byli dobří a na čem je třeba ještě zapracovat.
A to nejlepší? Slavíme velký úspěch!
Tobiáš si totiž odvezl domů zlaté pásmo s přímým postupem do krajského kola. Jeho text se jmenoval Kolik přátel máš? a autorem byl José Carlos Bermejo.
Oba jsme si tento den užili, získali nějakou zkušenost a těšíme se na další příležitost.

Opět jsme zkrášlovali děti ze školky 12.4.2023

Ukliďme Česko 11.4.2023