Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Setkání s bývalými zaměstnanci školy

Setkání s bývalými zaměstnanci školy

1.4.2023

Již tradičně jsme opět letos v rámci oslav Dne učitelů 28. března pozvali do školy naše bývalé zaměstnance.
V jídelně školy po všeobecném přivítání proběhl milý kulturní program a pak se všichni přítomní ve skupinkách pohroužili do vzájemných rozhovorů o všem, co nám život přinesl, přináší a do budoucna přinese. Došlo i na prohlídky naší školy, která pořád roste do krásy a vytváří příjemné prostředí nejenom pro žáky, ale i všechny zaměstnance.
Odpoledne se v družných hovorech opět protáhlo až do večerních hodin a při loučení se všichni už těšili na další setkání.

Ředitelské volno (netýká se odborného výcviku a odborné praxe) 2.4.2023

Večerní divadlo Revizor 30.3.2023