Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Večerní divadlo Revizor

Večerní divadlo Revizor

30.3.2023

Máme za sebou další večerní divadlo.
Po několikerém rušení a odkládání termínu slavné komedie Revizor (z důvodu nemoci herců) jsme se konečně dočkali. Zájemci z řad žáků a učitelů se tak ve středu 29. března v podvečerních hodinách vypravili do Divadla Antonína Dvořáka v Ostravě, kde je čekalo nejslavnější Gogolovo drama. I přesto, že to byl velmi dlouhý a náročný večer (představení totiž trvalo celé 3 hodiny!), stálo to za to. Někteří mohou znalost tohoto díla využít u maturity, jiní jej prostě jen chtěli poznat a užít si pěkný kulturní večer.
Už teď se těšíme, až se zase zástupci učitelů českého jazyka a literatury po nějakém dalším představení poohlédnou a ve škole ho nabídnou. Určitě totiž půjdeme!

Ředitelské volno (netýká se odborného výcviku a odborné praxe) 2.4.2023

Divadelní představení Splašené nůžky 30.3.2023