Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Vítězství v soutěži samostatných odborných prací

Vítězství v soutěži samostatných odborných prací

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

14.9.2022

Máme 1. místo v soutěži samostatných odborných prací žáků oboru Kadeřník!
Naše absolventka oboru Kadeřník Edita Biľová získala nejvyšší ocenění za samostatnou odbornou práci, která byla součástí její závěrečné zkoušky.
Soutěž samostatných odborných prací (SOP) je pořádaná Centrem pro zjišťování výsledků vzdělávání ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR. Organizátor soutěže žáků učebních oborů vyhodnotil 30. srpna 2022 její jedenáctý ročník a vyhlásil nejlepší samostatnou odbornou práci.
Ve školním roce 2021/2022 bylo téma samostatné odborné práce oboru Kadeřník „Dámský výčes ve stylu StarDance“. Soutěžící měli vymyslet, nakreslit a poté vytvořit účes na modelce, který vhodně doplnili líčením a kostýmem. Celý postup tvorby účesu a líčení musel autor nafotit a následně podrobně popsat.
Do soutěže bylo přihlášeno celkem 91 samostatných odborných prací z různých oborů. U oboru Kadeřník se zúčastnilo celkem 25 soutěžících. Hodnoticí komise vyzdvihla vysokou úroveň hodnocených prací.
Nadějné kadeřnici Editě srdečně gratulujeme a do dalšího kariérního života přejeme mnoho úspěchů.

Veletrh sociálních služeb Havířov 9.9.2022

Beauty day 7.9.2022