Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Děti z mateřské školky na odloučeném pracovišti

Děti z mateřské školky na odloučeném pracovišti

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

20.5.2022

Dne 20.5. 2022 se k nám na odloučené pracoviště do kadeřnictví a kosmetiky přišly podívat děti z Mateřské školy Čelakovského v Havířově. Doprovázela je paní učitelka Březovská.
Naši žáci malým zákazníkům poskytovali různé kadeřnické úkony (kulmování, stříhání, gelování vlasů).
Někteří z malých návštěvníků se jednou určitě stanou velkými kadeřníky, a tak si sami vyzkoušeli práci s hřebenem.
Děti byly velmi šikovné, zvídavé a moc si to užily. Povídali jsme si s nimi o mytí vlasů a každodenním česání.

Reprezentace v soutěži Slezské univerzity Opava 20.5.2022

Kytičkový den a třída L2.A 20.5.2022