Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Potravinová sbírka - zakončení

Potravinová sbírka - zakončení

1.11.2021

V pátek 22. 10. jsme se připojili k Potravinové sbírce, kterou pořádala Potravinová banka v Ostravě ve spolupráci s Krajským úřadem Moravskoslezského kraje. Sbírka byla pořádána v rámci Mezinárodního dne za vymýcení chudoby, který každoročně připadá na 17. října.

Posláním Potravinové banky je pomáhat s odstraněním chudoby a hladu, pomáhat lidem v nouzi, ale také podporovat solidaritu ve společnosti.

Celý výtěžek sbírky ve výši 35,440 kg potravin byl předán organizaci Armáda spásy ČR, z. s. – Azylový dům pro rodiny, Havířov.

Všem zapojeným žákům, rodičům, pedagogům i nepedagogickým pracovníkům děkujeme za jejich štědrost.

Mgr. Jana Smejkalová, koordinátor EVVO

Sportovně turistický kurz Jižní Čechy a Praha 31.10.2021