Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Potravinová sbírka 2020

Potravinová sbírka 2020

29.11.2020

Ohlédnutí za Potravinovou sbírkou

Přestože od 5. října se žáci začali vzdělávat distanční formou a byli tak ochuzeni o účast ve spoustě školních aktivit, některé tradiční akce přesto mohly proběhnout.

Jednou z nich je Potravinová sbírka, která je pořádána každoročně u příležitosti Mezinárodního dne za vymýcení chudoby – 17. října. Tentokráte byli jedinými přispěvateli pedagogičtí i nepedagogičtí pracovníci naší školy. S jejich úsilím se podařilo nasbírat necelých 50 kg potravin.
Celý výtěžek sbírky putoval organizaci Armáda spásy v České republice, z. s., Azylový dům pro rodiny (dříve - Dům pro matky s dětmi), Havířov.

Hlasování výroční členské schůze KPŠ 27.11.2020

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 26.11.2020