Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Novoroční zpívání v Polsku

Novoroční zpívání v Polsku

10.1.2020

Již tradičně se několik žákyň naší školy v doprovodu pedagogů vypravilo do Cieszyna na partnerskou polskou školu Zespół Szkół Budowlanych, kde pravidelně probíhá setkání hudebně nadaných žáků z Polska a Česka.
Kromě společného svátečního zpívání a přátelského posezení u „dobrot“ si zástupci partnerských škol našli čas na pracovní schůzku, kde společně koordinovali projektové činnosti v rámci evropského projektu Erasmus+. Těšíme se na další společné setkání a poděkování si zaslouží naše talentované zpěvačky, které nás v Polsku znamenitě reprezentovaly na poli kulturním:

• Ferfecká Gabriela /L4.B/
  • Pišteková Karolína /L4.B/