Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > K-mode 2019

K-mode 2019

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

2.1.2020

Tradiční vystoupení naší školy se letos odehrálo ve čtvrtek 12. prosince a celé bylo zahaleno rouškou SNĚNÍ.
Celým programem provázela dívka - jak jinak než v pyžamu. Měla u sebe svého spacího plyšáka a hlavně - byl s ní její Sen.
Dívka a sen společně prováděli diváky všemi čísly.
Jak už tomu tak ve snech bývá, mohli jsme čekat téměř cokoli. A tak diváci mohli zahlédnout pohádky, noční můry, boj dobra a zla, romantický zpěv, krásné modelky i tajné sny chlapů.
Letošní K-mode se opravdu podařilo, všechna tři vystoupení sklidila nadšený poslesk.
A jak to bude příští rok? Těšte se! Bude to podívaná, jakou svět neviděl ;)

Vánoční sbírka pro dětské centrum 29.12.2019

Vánoční zpívání 22.12.2019