Vánoční sbírka - Dětské centrum Čtyřlístek

30.12.2018

20. prosince navštívili žáci oboru Pedagogické lyceum a Sociální činnost Dětské centrum Čtyřlístek v Havířově-Prostřední Suché. Vedoucí zařízení paní Simoně Šosté předali naši žáci vánoční dárek pro děti – poukazy na nákup výtvarných potřeb v prodejně Optys v celkové hodnotě 5 200Kč.
Dětské centrum Čtyřlítek funguje jako pobytové zařízení pro děti a zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc s přijetím dítěte do 24 hodin.
Děkujeme všem žákům, kteří v předvánočním čase mysleli na děti, které nemají možnost vyrůstat ve své rodině nebo se přechodně dostaly do tíživé situace.