AKTUALITY - Vánoční sbírka - Dětské centrum Čtyřlístek

30.12.2018

20. prosince navštívili žáci oboru Pedagogické lyceum a Sociální činnost Dětské centrum Čtyřlístek v Havířově-Prostřední Suché. Vedoucí zařízení paní Simoně Šosté předali naši žáci vánoční dárek pro děti – poukazy na nákup výtvarných potřeb v prodejně Optys v celkové hodnotě 5 200Kč.
Dětské centrum Čtyřlítek funguje jako pobytové zařízení pro děti a zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc s přijetím dítěte do 24 hodin.
Děkujeme všem žákům, kteří v předvánočním čase mysleli na děti, které nemají možnost vyrůstat ve své rodině nebo se přechodně dostaly do tíživé situace.

ŠKOLA JE ČLENEM ASOCIACÍ
Asociace středních škol oborů kadeřník, kosmetička ČR Asociace učňovských zařízení Česká asociace školních metodiků prevence Asociace výchovných poradců
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Pověřenec pro ochranu osobních údajů
F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ a.s.
Sídlo: Vítkovická 1994/22, 702 18 Ostrava
E-mail: poverenecMSK@fsc-ov.cz