DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
8. 1. 2019 od 9.00 do 17.00 hodin

AKTUALITY - Výlet do Prahy

29.6.2018

Co se stane, když se spojí paní učitelka Pechová, paní učitelka Urbanková a třída L2. A na konci školního roku? Nejoriginálnější školní výlet!

Pátek 24. června byl den, kdy se tato "trojice" sbalila a vyrazila na tříhodinovou cestu do matičky Prahy. Tam žáky čekaly dvě hlavní aktivity - výstava Doteky státnosti, která je provedla nejdůležitějšími listinami českých dějin, a výstava Labyrintem dějin českých zemí, která byla plná zajímavých poznatků z historie včetně přeslavné Zlaté buly sicilské. Následovala prohlídka Pražského hradu, Malostranského náměstí, Karlova mostu a náměstí Staroměstského. Jak už to na takových výletech bývá, holky dostaly dostatek času i na nakupování, a to v obchodním centru Palladium.

S bolavýma nohama, ale s úsměvy na tvářích se k večeru všichni vrátili spokojeni domů. Děkujeme!:)

ŠKOLA JE ČLENEM ASOCIACÍ
Asociace středních škol oborů kadeřník, kosmetička ČR Asociace učňovských zařízení Česká asociace školních metodiků prevence Asociace výchovných poradců
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Pověřenec pro ochranu osobních údajů
F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ a.s.
Sídlo: Vítkovická 1994/22, 702 18 Ostrava
E-mail: poverenecMSK@fsc-ov.cz