Děkujeme za odevzdání přihlášky
v přijímacím řízení

Výlet do Prahy

29.6.2018

Co se stane, když se spojí paní učitelka Pechová, paní učitelka Urbanková a třída L2. A na konci školního roku? Nejoriginálnější školní výlet!

Pátek 24. června byl den, kdy se tato "trojice" sbalila a vyrazila na tříhodinovou cestu do matičky Prahy. Tam žáky čekaly dvě hlavní aktivity - výstava Doteky státnosti, která je provedla nejdůležitějšími listinami českých dějin, a výstava Labyrintem dějin českých zemí, která byla plná zajímavých poznatků z historie včetně přeslavné Zlaté buly sicilské. Následovala prohlídka Pražského hradu, Malostranského náměstí, Karlova mostu a náměstí Staroměstského. Jak už to na takových výletech bývá, holky dostaly dostatek času i na nakupování, a to v obchodním centru Palladium.

S bolavýma nohama, ale s úsměvy na tvářích se k večeru všichni vrátili spokojeni domů. Děkujeme!:)