Přednášky pro žáky

16.5.2018
Ve dnech 18. 4. a 25. 4. proběhly v naší škole přednášky s názvem Prevence nádorového onemocnění prsu. Těchto přednášek se zúčastnili žáci všech tříd třetího ročníku. Lektorkami byly paní Marta Marčová a Eva Pavlíková z havířovské organizace INNA.
Další přednášky konané v rámci prevence rizikového chování se konaly 11. 5. a 14. 5. Lektorem besedy s názvem Pravda o drogách byl pan Tomáš Hrachovec z občanského sdružení „Řekni NE drogám – řekni ANO životu“ a zúčastnili se jich žáci všech tříd prvního ročníku.
ŠKOLA JE ČLENEM ASOCIACÍ
Asociace středních škol oborů kadeřník, kosmetička ČR Asociace učňovských zařízení Česká asociace školních metodiků prevence Asociace výchovných poradců
PROJEKT EDISON
AIESEC Česká republika Edison Česká republika