Děkujeme za odevzdání přihlášky
v přijímacím řízení

Přednášky pro žáky

16.5.2018
Ve dnech 18. 4. a 25. 4. proběhly v naší škole přednášky s názvem Prevence nádorového onemocnění prsu. Těchto přednášek se zúčastnili žáci všech tříd třetího ročníku. Lektorkami byly paní Marta Marčová a Eva Pavlíková z havířovské organizace INNA.
Další přednášky konané v rámci prevence rizikového chování se konaly 11. 5. a 14. 5. Lektorem besedy s názvem Pravda o drogách byl pan Tomáš Hrachovec z občanského sdružení „Řekni NE drogám – řekni ANO životu“ a zúčastnili se jich žáci všech tříd prvního ročníku.