AKTUALITY - Vítězství prodavačů v Praze

15.5.2018

Naši žáci Gabriela Ferencová P3.B, Denisa Tvrdá P3.B, Daniel Dokoupil P1.A a Sára Kondášová P1.A se zúčastnili 14. května 2018 celorepublikové vědomostní a dovednostní soutěže obchodního řetězce Kaufland ČR v.o.s. Soutěž se konala na filiálce Praha-Vypich. Do soutěže bylo vybráno 24 žáků z celé republiky, kteří se utkali v sedmi disciplínách:

* vědomostní test
* kartonový řez
* rozhovor se zákazníkem
* seřazení zboží podle ceny
* jízda paletovým vozíkem
* bezpečnostní prvky u zboží
* výměna pásky u váhy

Žáci podali velmi dobré výkony. V soutěži byli vyhodnoceni vždy tři nejlepší z každého ročníku, kteří obdrželi zajímavé peněžité odměny. Každý soutěžící obdržel malý věcný dárek.
Denisa Tvrdá P3.B se umístila na 1. příčce
Daniel Dokoupil P1.A získal 2. místo.

Žákům děkujeme za reprezentaci školy a vítězům gratulujeme.

ŠKOLA JE ČLENEM ASOCIACÍ
Asociace středních škol oborů kadeřník, kosmetička ČR Asociace učňovských zařízení Česká asociace školních metodiků prevence Asociace výchovných poradců
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Pověřenec pro ochranu osobních údajů
F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ a.s.
Sídlo: Vítkovická 1994/22, 702 18 Ostrava
E-mail: poverenecMSK@fsc-ov.cz