Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Projektový den s dětmi z MŠ

Projektový den s dětmi z MŠ

9.4.2018

4. dubna se chodby naší školy zaplnily veselým štěbetáním a tváře žáků i učitelů se roztáhly do širokého úsměvu. Ve škole totiž proběhl projektový den s názvem „Když není všechno, jak má být“, který jsme uspořádali pro děti z lesní školky v Havířově a z Fajn školky v Ostravě. Žáci 2. ročníku sociální činnosti připravili pro děti úkoly, které přibližovaly dětem život nevidomých, neslyšících či nechodících. Za splnění úkolů dostaly děti diplom. Žáci 1. ročníku pedagogického lycea děti na stanovištích provázeli a na závěr akce si s dětmi zatančili a zazpívali. Všem se akce líbila a zařadila se po bok ostatních úspěšných projektů spolupráce s mateřskými školami.

ŘEDITELSKÉ VOLNO 28.3.2019

Naši žáci uspěli v okresním kole Středoškolské odborné činnosti 9.4.2018