Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Soutěž FinGRplay v rámci finanční gramotnosti

Soutěž FinGRplay v rámci finanční gramotnosti

22.3.2018

V týdnu od 12. do 18. března 2018 probíhaly turnaje tříd z celé České republiky ve hře FinGRplay.cz.
Hráč tu provází rodinu finančním životem a plní její cíle. Cestu mu znepříjemňují různé překážky a události. Vyhrává ten, kdo splní cíle a rodinu nejlépe finančně zajistí. Vše závistí na tom, jak hráč v průběhu hry hospodaří.
O pořadí tříd rozhodl průměr všech hráčů, kteří za třídu hráli. O pořadí jednotlivců absolutní bodový zisk.
Za naši školu se hry zúčastnila třída L2.B. V rámci České republiky získali krásné 6. místo s průměrem 352 bodů. Konkurence byla opravdu veliká. Mezi jednotlivci si nejlépe vedla Lucie Lyčková. Mezi 990 účastníky obsadila 49. místo se 487 body.

Slovinské kadeřnice se učí v Havířově 20.3.2018

Vítězství na prestižní soutěži v Praze 18.3.2018

Úspěch našich žáků na Harmonii 2018 16.3.2018

Úspěch naší studentky v okresním kole Konverzační soutěže v anglickém jazyce 12.3.2018