Úspěch naší studentky v okresním kole Konverzační soutěže v anglickém jazyce

12.3.2018
Koncem února proběhlo okresní kolo Konverzační soutěže v anglickém jazyce v Orlové. Soutěž byla složena ze dvou částí, studenti nejdříve absolvovali poslechový text a poté museli hovořit na jedno z vylosovaných témat. O tom, že to byl úkol nelehký, svědčí témata jako Problémy České republiky, Zdraví a zdravotní péče, Svět ve 21. století a spousta dalších. Studenti navíc museli odpovídat na otázky a obhajovat své názory týkající se daného tématu.
Naši školu reprezentovala vítězka školního kola Kristýna Vavříková ze třídy L3.A a byla velmi úspěšná. V silné konkurenci studentů gymnázií a ostatních středních škol našeho okresu Kristýna obsadila pěkné 4. místo.
Studentce gratulujeme.
ŠKOLA JE ČLENEM ASOCIACÍ
Asociace středních škol oborů kadeřník, kosmetička ČR Asociace učňovských zařízení Česká asociace školních metodiků prevence Asociace výchovných poradců
PROJEKT EDISON
AIESEC Česká republika Edison Česká republika
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Pověřenec pro ochranu osobních údajů
F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ a.s.
Sídlo: Vítkovická 1994/22, 702 18 Ostrava
E-mail: poverenecMSK@fsc-ov.cz