Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Hostesky z naší školy vzorně reprezentovaly

Hostesky z naší školy vzorně reprezentovaly

15.5.2019

14. května se konalo Slavnostní vyhlášení Ceny hejtmana kraje za společenskou odpovědnost a osobnost Moravskoslezského kraje. Hejtman Moravskoslezského kraje, prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc. předával v úterý 14. 5. ceny různým osobnostem či firmám kraje v ostravské multifunkční aule Gong.
Na této akci se výrazně podílely také žákyně naší školy, které pracovaly jako hostesky. Dívky nám rozhodně neudělaly ostudu, byly pravou rukou organizátorů a reprezentovaly naši školu na jedničku.
Patří jim proto velké poděkování!

TŘÍDNÍ SCHŮZKY BUDOUCÍCH 1. ROČNÍKŮ 28.5.2019

Středoškolská odborná činnost - krajské kolo 13.5.2019