Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Slovinky - aktivity ve volném čase

Slovinky - aktivity ve volném čase

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

18.4.2019

Projekt: Stáže 2019 - Slovinsko - Ljubljana

Slovinské stážistky krom toho, že pilně studují a pracují, poznávají ve svém volném čase kraj a zvyky naší země. Nedávno navštívily Svět techniky Ostrava, zúčastnily se bowlingového turnaje nebo si vychutnávaly delikatesy v havířovské pizzerii. Jejich pobyt se už chýlí ke konci, brzy se s námi rozloučí. Na pobyt u nás jistě budou Slovinky dlouho vzpomínat, navázaly zde mnohá přátelství a získaly cenné zkušenosti.

Aby na nás stážistky mohly dlouho vzpomínat, na památku jim naše žákyně prvního ročníku Nina Ráczová vyrobila krásné ručně malované tašky.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY BUDOUCÍCH 1. ROČNÍKŮ 28.5.2019

!!! Majáles !!! 24.4.2019