STŘEDNÍ ŠKOLA
Střední škola,
Havířov - Prostřední Suchá,
příspěvková organizace
Škola

KALENDÁŘ

12.1. až 8.2.2020 - Stáž žáků oboru kadeřník ze Slovinska (Srednja frizerska šola Ljubljana)

21.1.2020 - 14,30 h - Pedagogická rada a klasifikační konference

23.1.2020 - Brněnské zrcadlo - regionální soutěž - kadeřník, kosmetické služby

23.1.2020 - Seminář firmy ECHO pro kadeřníky - školní salón

25.1.2020 - Casting MISS Reneta - Praha

26.1.2020 - Casting MISS Reneta - Havířov

28.1.2020 - Prezentace oborů kadeřník a kosmetické služby pro ZŠ (školní salóny)

29.1.2020 - Prezentace oboru kadeřník na akci "Živá knihovna profesí" (Dolní Vítkovice Ostrava)

30.1.2020 - Pololetní vysvědčení

31.1.2020 - Pololetní prázdniny

3.2.2020 - 12:50h - knihovna - Výběrové řízení na stáž ve Slovinsku pro obory kadeřník a kosmetické služby

4.2.2020 - 14,30 h - Pedagogická rada

6.2. až 9.2.2020 - Soustředění finalistek MISS Reneta

6.2.2020 - Kalibr Cup Lanškroun - mistrovství kadeřníků a kosmetiček

14.2.2020 - Valentýnská laťka - školní soutěž ve skoku vysokém

17.2. až 21.2.2020 - Jarní prázdniny

28.2.2020 - 19,00 h - Školní ples (Společenský dům Reneta Havířov)

2.3. až 6.3.2020 - Erasmus+ KA2 "Chráníme si Evropu" NP Vysoké Tatry (Polsko)

2.3.2020 - Odevzdání pracovních verzí ročníkových prací - pedagogické lyceum - 3. ročník

2.3.2020 - Poslední den pro odevzdání přihlášek ke studiu

5.3.2020 - Sportovec roku Moravskoslezského kraje - Ostrava

10.3.2020 - 14,30 h - Pedagogická rada

17.3.2020 - 14,30h Jednání školské rady

22.3. až 19.4.2020 - Erasmus+ KA1 "Evropská praxe pro život" Slovinsko - Kadeřník, Kosmetické služby

30.3. až 3.4.2020 - Soustředění finalistek MISS Reneta

31.3.2020 - Odevzdání seznamů literárních děl - maturanti

31.3.2020 - 14,30 h - Setkání s bývalými zaměstnanci školy

2.4. až 6.4.2020 - "Po stopách J. A. Komenského" - Holandsko

2.4.2020 - HARMONIE 2020 - mistrovství kadeřníků a kosmetiček ČR - Jihlava

3.4.2020 - Finálový večer - MISS Reneta 2020

7.4.2020 - Uzavření klasifikace a absence za 3. čtvrtletí

8.4.2020 - Společná část maturitní zkoušky - písemná práce (český jazyk)

9.4.2020 - Velikonoční prázdniny

14.4.2020 - Ředitelské volno (netýká se odborného výcviku)

14.4.2020 - Přijímací zkoušky (1. termín) - obory vzdělání s maturitní zkouškou

15.4.2020 - Ředitelské volno (netýká se odborného výcviku a odborné praxe)

15.4.2020 - Přijímací zkoušky (2. termín) - obory vzdělání s maturitní zkouškou

17.4. až 20.4.2020 - Praktická maturitní zkouška - pedagogické lyceum

21.4.2020 - 14,30 h - Pedagogická rada a klasifikační konference

21.4.2020 - 16,00 h - TŘÍDNÍ SCHŮZKY

22.4.2020 - Přijímací řízení - obor vzdělání s výučním listem KADEŘNÍK

24.4.2020 - Uzavření klasifikace a absence - maturanti

26.4. až 28.7.2020 - Erasmus+ KA1 "Evropská praxe pro život" Portugalsko - pedagogické lyceum

28.4.2020 - 7,30 h - klasifikační konference - maturitní třídy

29.4.2020 - Poslední zvonění - maturanti

29.4.2020 - Vydání vysvědčení - maturanti

30.4.2020 - Společná část maturitní zkoušky - písemná práce (cizí jazyky)

30.4.2020 - Odevzdání ročníkových prací - pedagogické lyceum - 3. ročník

4.5. až 6.5.2020 - Společná část maturitní zkoušky - didaktické testy

12.5.2020 - 14,30 h - Pedagogická rada

14.5. až 15.5.2020 - Praktická maturitní zkouška - kosmetické služby

14.5.2020 - Praktická maturitní zkouška - sociální činnost

18.5. až 29.5.2020 - Odborná praxe - kosmetické služby - 3. ročník

18.5. až 21.5.2020 - Ústní maturitní zkoušky - L4.A, L4.B

18.5. až 29.5.2020 - Odborná praxe - sociální činnost - 2. a 3. ročník

18.5. až 29.5.2020 - Odborná praxe - pedagogické lyceum - 2. a 3. ročník

25.5. až 27.5.2020 - Ústní maturitní zkoušky - H4.A

25.5. až 26.5.2020 - Ústní maturitní zkoušky - K4.S

27.5.2020 - Uzavření klasifikace a absence - K3.A, P3.B

29.5.2020 - 7,30 h - klasifikační konference - K3.A, P3.B

1.6.2020 - Závěrečné zkoušky - písemná část

2.6. až 3.6.2020 - Prezentace ročníkových prací - L3.A

2.6. až 4.6.2020 - Závěrečné zkoušky - praktická část

5.6. až 14.6.2020 - Literárně historická exkurze - Itálie

8.6. až 19.6.2020 - Odborná praxe / exkurze - sociální činnost - 1. ročník

11.6.2020 - Závěrečné zkoušky - ústní část P3.B

12.6.2020 - Závěrečné zkoušky - ústní část K3.A

15.6. až 21.6.2020 - Vodácký kurz - Sázava

22.6.2020 - Uzavření klasifikace a absence za 2. pololetí

24.6.2020 - 12,00 h - Pedagogická rada a klasifikační konference

25.6.2020 - Přihlášení k podzimnímu termínu maturitních zkoušek

30.6.2020 - Vydání vysvědčení za 2. pololetí

Střední škola, Kapitána Jasioka 635/50,
735 64 Havířov - Prostřední Suchá

E-mail: reditel@stredniskola-sucha.cz, sekretariat@stredniskola-sucha.cz

Tel.: +420 553 401 731/741
Fax: +420 597 579 062

ID datové schránky: 8w3jcbk

Elektronická podatelna: sshk@po-msk.cz
E-mailové podání lze zasílat do velikosti zprávy 20 MB a formátech DOC, DOCX, JPEG, JPG, PDF, XML a XMLX

Zobrazit na mapě

Střední škola

TOPLIST
© Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá | CMS Emedium Production s.r.o.
Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem
Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem