STŘEDNÍ ŠKOLA
Střední škola,
Havířov - Prostřední Suchá,
příspěvková organizace
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
10. 12. 2019
9:00 - 17:00 hod.
Škola

KALENDÁŘ

26.11.2019 - Soutěž odborných dovedností - kadeřník, kosmetické služby (školní kolo)

26.11.2019 - Valná hromada - AUZ MSK (Ostrava)

29.11.2019 - Stužkovací večírek - L4.B

3.12.2019 - 14:30h Pedagogická rada

6.12. až 7.12.2019 - Prezentace školy "Středoškolák, vysokoškolák" Ostrava

10.12.2019 - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 9,00 - 17,00 h

12.12.2019 - Prezentační show "K - MODE" KDPB Havířov

13.12.2019 - Sportovní den

18.12.2019 - Zpívání koled - regionální přehlídka - Cieszyn (Polsko)

20.12.2019 - Vánoční koncert

23.12. až 3.1.2020 - Vánoční prázdniny

5.1. až 11.1.2020 - Lyžařský kurz - Vysoké Tatry -L1.B, K1.S, K1.A

9.1.2020 - Barber střihy - seminář (školní salón)

12.1. až 18.1.2020 - Lyžařský kurz - Vysoké Tatry -L1.A, H1.A

14.1.2020 - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 9,00 - 17,00 h

16.1.2020 - Uzavření klasifikace a absence za 1. pololetí

18.1.2020 - Casting MISS Reneta - Žilina (Slovensko)

21.1.2020 - 14,30 h - Pedagogická rada a klasifikační konference

23.1.2020 - Brněnské zrcadlo - regionální soutěž - kadeřník, kosmetické služby

25.1.2020 - Casting MISS Reneta - Praha

26.1.2020 - Casting MISS Reneta - Havířov

28.1.2020 - Prezentace oborů kadeřník a kosmetické služby pro ZŠ (školní salóny)

30.1.2020 - Pololetní vysvědčení

31.1.2020 - Pololetní prázdniny

4.2.2020 - 14,30 h - Pedagogická rada

6.2. až 9.2.2020 - Soustředění finalistek MISS Reneta

6.2.2020 - Kalibr Cup Lanškroun - mistrovství kadeřníků a kosmetiček

14.2.2020 - Valentýnská laťka - školní soutěž ve skoku vysokém

17.2. až 21.2.2020 - Jarní prázdniny

2.3.2020 - Odevzdání pracovních verzí ročníkových prací - pedagogické lyceum - 3. ročník

2.3. až 6.3.2020 - Erasmus+ KA2 "Chráníme si Evropu" NP Vysoké Tatry (Polsko)

2.3.2020 - Poslední den pro odevzdání přihlášek ke studiu

5.3.2020 - Sportovec roku Moravskoslezského kraje - Ostrava

10.3.2020 - 14,30 h - Pedagogická rada

17.3.2020 - 14,30h Jednání školské rady

30.3. až 3.4.2020 - Soustředění finalistek MISS Reneta

31.3.2020 - 14,30 h - Setkání s bývalými zaměstnanci školy

31.3.2020 - Odevzdání seznamů literárních děl - maturanti

2.4.2020 - HARMONIE 2020 - mistrovství kadeřníků a kosmetiček ČR - Jihlava

3.4.2020 - Finálový večer - MISS Reneta 2020

7.4.2020 - Uzavření klasifikace a absence za 3. čtvrtletí

8.4.2020 - Společná část maturitní zkoušky - písemná práce

9.4.2020 - Velikonoční prázdniny

14.4.2020 - Ředitelské volno (netýká se odborného výcviku)

14.4.2020 - Přijímací zkoušky (1. termín) - obory vzdělání s maturitní zkouškou

15.4.2020 - Přijímací zkoušky (2. termín) - obory vzdělání s maturitní zkouškou

15.4.2020 - Ředitelské volno (netýká se odborného výcviku a odborné praxe)

17.4. až 20.4.2020 - Praktická maturitní zkouška - pedagogické lyceum

21.4.2020 - 16,00 h - TŘÍDNÍ SCHŮZKY

21.4.2020 - 14,30 h - Pedagogická rada a klasifikační konference

22.4.2020 - Přijímací řízení - obor vzdělání s výučním listem KADEŘNÍK

24.4.2020 - Uzavření klasifikace a absence - maturanti

28.4.2020 - Poslední zvonění - maturanti

28.4.2020 - 7,30 h - klasifikační konference - maturitní třídy

29.4.2020 - Vydání vysvědčení - maturanti

30.4.2020 - Odevzdání ročníkových prací - pedagogické lyceum - 3. ročník

30.4.2020 - Společná část maturitní zkoušky - písemná práce

4.5. až 6.5.2020 - Společná část maturitní zkoušky - didaktické testy

12.5.2020 - 14,30 h - Pedagogická rada

14.5.2020 - Písemná maturitní zkouška - nástavbové studium - podnikání

14.5.2020 - Praktická maturitní zkouška - sociální činnost

14.5. až 15.5.2020 - Praktická maturitní zkouška - kosmetické služby

18.5. až 21.5.2020 - Ústní maturitní zkoušky - L4.A, L4.B

18.5. až 29.5.2020 - Odborná praxe - sociální činnost - 2. a 3. ročník

18.5. až 29.5.2020 - Odborná praxe - pedagogické lyceum - 2. a 3. ročník

18.5. až 29.5.2020 - Odborná praxe - kosmetické služby - 3. ročník

25.5. až 27.5.2020 - Ústní maturitní zkoušky - H4.A, K4.S

27.5.2020 - Uzavření klasifikace a absence - K3.A, P3.B

27.5.2020 - Ústní maturitní zkoušky - nástavbové studium - podnikání

29.5.2020 - 7,30 h - klasifikační konference - K3.A, P3.B

1.6.2020 - Závěrečné zkoušky - písemná část

2.6. až 3.6.2020 - Závěrečné zkoušky - praktická část

5.6. až 14.6.2020 - Literárně historická exkurze - Itálie

8.6. až 19.6.2020 - Odborná praxe / exkurze - sociální činnost - 1. ročník

11.6.2020 - Závěrečné zkoušky - ústní část K3.A

12.6.2020 - Závěrečné zkoušky - ústní část P3.B

15.6. až 21.6.2020 - Vodácký kurz - Sázava

22.6.2020 - Uzavření klasifikace a absence za 2. pololetí

24.6.2020 - 12,00 h - Pedagogická rada a klasifikační konference

25.6.2020 - Přihlášení k podzimnímu termínu maturitních zkoušek

30.6.2020 - Vydání vysvědčení za 2. pololetí

Střední škola, Kapitána Jasioka 635/50,
735 64 Havířov - Prostřední Suchá

E-mail: reditel@stredniskola-sucha.cz, sekretariat@stredniskola-sucha.cz

Tel.: +420 553 401 731/741
Fax: +420 597 579 062

ID datové schránky: 8w3jcbk

Elektronická podatelna: sshk@po-msk.cz
E-mailové podání lze zasílat do velikosti zprávy 20 MB a formátech DOC, DOCX, JPEG, JPG, PDF, XML a XMLX

Zobrazit na mapě

Střední škola

TOPLIST
© Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá | CMS Emedium Production s.r.o.
Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem
Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem