Výsledky přijímacího řízení
na obor Kadeřník zveřejníme
23.4.2019 ve 12 hodin

K-MODE 2009

Dne 26. listopadu 2009 se v KD Petra Bezruče v Havířově uskutečnil 7. ročník K-MODE 2009.

Konec listopadu patří tradičně přehlídce tvorby našich studentů, nazvané K-mode Rozmary show. Letošní ročník se uskutečnil 26. listopadu v Domě kultury Petra Bezruče a diváci si mohli vybrat ze čtyř představení. K vidění byly návrhářské práce studentů, kteří využili takové materiály, jako jsou plasty, igelit, sklo, látky, papír či světélkující trubičky a placky. Každý model byl sladěn s extravagantním účesem a líčením a atmosféru dokreslovala videoprojekce podbarvená hudbou. V další části programu vystoupili studenti, aby předvedli své kadeřnické umění. Sami si navrhli kostýmy a vytvořili příčesky, kterými obohatili přehlídku účesové tvorby. Program obohatili naši hosté z řad studentů Střední školy z Ostravy-Poruby, kteří předvedli vítězné modely 8. ročníku „Prostějovské zlaté jehly.“ Módní show byla proložena také zpěvem a tancem studentů a o překvapivý konec se postarali naši učitelé, kteří vystoupili ve vtipných a zajímavých tanečních kreacích a kostýmech.