K-MODE 2017

V prosinci vyvrcholily podzimní přípravy našich žáků a učitelů na prezentační show K-mode. Letos se nesla ve znamení hvězd, a to nejen nebeských, ale také těch slavných pozemských. Návštěvníci tří představení v Kulturním domě Petra Bezruče měli možnost podívat se, co se děje před hvězdnou bránou. A k vidění toho bylo opravdu hodně. Taneční čísla, módní přehlídky, hudební vystoupení i dramatická pohádka. Modely byly vyrobeny z nejrůznějších materiálů a modelky se třpytily a světélkovaly jako skutečné hvězdy. Účinkující se po úspěšném vystoupení rozloučili společnou písní a popřáli všem krásné svátky.

ŠKOLA JE ČLENEM ASOCIACÍ
Asociace středních škol oborů kadeřník, kosmetička ČR Asociace učňovských zařízení Česká asociace školních metodiků prevence Asociace výchovných poradců
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Pověřenec pro ochranu osobních údajů
F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ a.s.
Sídlo: Vítkovická 1994/22, 702 18 Ostrava
E-mail: poverenecMSK@fsc-ov.cz