K-MODE 2004

Ve čtvtek 26. února uspořádala škola v KD Petra Bezruče v Havířově první módní show K-MODE 2004. Představení se zúčastnilo více než 90 žáků školy. Děkujeme všem, kteří tento program připravili a na realizaci tohoto programu se podíleli. Rovněž děkujeme pedagogickým pracovníkům, mistrům odborné výchovy, Klubu přátel školy a ředitelství SOŠ a SOU Havířov - Prostřední Suchá. Děkujeme firmě FRAMESI, která nám poskytla stylingové kosmetické přípravky, zvukařům a osvětlovačům, bez kterých by tato akce neměla výsledný efekt.

Úlet

celkem fotografií: 90