Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Sportovně turistický kurz v Chorvatsku

Sportovně turistický kurz v Chorvatsku

26.9.2018

Naši žáci se minulý týden zúčastnili sportovně turistického kurzu v Chorvatsku, kde byli ubytováni v mobilhomech v krásném resortu Lanterna na Istrii.
Díky tomu, že jim přálo počasí, mohli se během osmidenního pobytu věnovat mnoha sportovním aktivitám, jako je volejbal, fotbal, stolní tenis, plavání aj.
Zúčastnili se také několika fakultativních výletů. Mezi nejzajímavější patřila bezesporu návštěva starobylého města Poreč s krásným přístavem a zajímavými historickými památkami, či výlet lodí na místo, kde studenti mohli sledovat chování delfínů ve volné přírodě.
Samotný ubytovací komplex nabízel mnoho atrakcí a poznání, čehož studenti také hojně využívali.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY BUDOUCÍCH 1. ROČNÍKŮ 28.5.2019

ŘEDITELSKÉ VOLNO 28.3.2019