Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Vítězství pro kadeřníky a kosmetičky ve Znojmě

Vítězství pro kadeřníky a kosmetičky ve Znojmě

18.4.2011

Dne 7. 4. 2011 proběhl ve Znojmě 2. ročník soutěže žákovských dovedností oborů kosmetička a kadeřník „Šarm 2011.“ Pro letošní ročník bylo vyhlášeno téma „Nebe, peklo, ráj.“ V oboru kosmetička se klání zúčastnila žákyně 4. ročníku Klára Římanová, která si odsud odvezla nejen 1. místo, ale rovněž ocenění publika za nejlepší práci. Obor kadeřník reprezentovala žákyně 3. ročníku Daniela Krajčová, která se umístila na 2. příčce. Oběma soutěžícím k jejich vynikajícím úspěchům gratulujeme.

EUROCENTRUM OSTRAVA – VÝUKOVÁ PŘEDNÁŠKA TŘÍDY G4.A 18.4.2011

Lyžařský výcvik Praděd 15.4.2011