Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Čína – říše mocného draka

Čína – říše mocného draka

10.4.2011

V úterý 29. 3. 2011 se studenti naší školy zúčastnili multimediální projekce, která byla dalším dílem unikátních vzdělávacích dokumentů Planeta Země 3000. Jedná se o populárně naučný přírodovědně zeměpisný vzdělávací projekt. Tentokrát jsme zavítali do daleké Číny. Na této cestě jsme se podívali do pohádkového národního parku Jiouzhaigou Valley, navštívili významná města Peking, Hong Kong a Šanghaj, poodhalili tajemství Tibetu, podnikli dobrodružnou cestu do základního tábora pod nejvyšší horou světa Mt. Everestem, nechali se očarovat místními zvyky a tradicemi, seznámili se s ohroženými pandami velkými a pandami červenými, ochutnali jedinečnou a pestrou čínskou kuchyni a mnoho dalšího. V programu "Čína - říše mocného draka" jsme zažili nevšední dobrodružství a poznali, jaká Čína doopravdy je.

Lyžařský výcvikový kurz ve Francii 12.4.2011

Úspěch v okresním kole středoškolské odborné činnosti 12.4.2011