Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Výuka vodáckých dovedností na přehradě

Výuka vodáckých dovedností na přehradě

15.6.2024

Již tradičně se všichni vodáci před odjezdem na školní vodácký kurz, tentokrát na Tiché, Divoké a spojené Orlici, zúčastnili výuky a kontroly vodáckých dovedností v prostorách areálu Přístav na Žermanické přehradě.
Letos jsme výuku absolvovali v pátek 14. června a díky slunečnému počasí a perfektní spolupráci s Jirkou Juhászem, který nám poskytl potřebné vodácké vybavení a zázemí pro vodácký výcvik, vše klaplo na jedničku. Účastníci školního vodáckého kurzu se už teď mohou těšit, jak získané vodácké dovednosti využijí na řece Orlici.

Všem vodákům Ahóój, Charlie

Geografická exkurze v planetáriu 15.6.2024